Šlaunų juostos – kas tai ir kodėl jums to reikia?

Šlaunų trynimasis viena į kitą ilgainiui gali sukelti didžiulį diskomfortą – skausmą, lydimą nemalonaus paraudimo. Ši problema itin padažnėja šiltuoju metų sezonu, kuomet moterys, eidamos į lauką, dažniau dėvi sukneles, tad tarp šlaunų nelieka jokio kito audinio, kuris apsaugotų jas nuo kontakto viena su kita. To pasekoje šlaunys dienos eigoje trinasi viena į kitą ir ima rastis diskomfortas. Karštą dieną prakaitas dar labiau pablogina situaciją ir dienos gale ši problema gali kaip reikiant sugadinti nuotaiką. Sunkesniais atvejais šlaunys gali nusitrinti viena į kitą iki kraujo pasirodymo.

Klaidinga manyti, kad su šia problema susiduria tik stambesnės moterys. Ši problema gali užklupti bet kokio sudėjimo moterį. Tiesą sakant, netgi vyrai, dėvintys trumpus šortus, gali patirti šį nemalonų jausmą. Taip pat su šia problema dažnai susiduria sportininkai ir nėščiosios.

Kaip išvengti nemalonaus šlaunų trynimosi?

Galime kalbėti apie tai, kaip reikėtų gydyti nuo šlaunų trynimosi atsiradusį raudonį ir skausmą. Tačiau to nedarysime. Vietoj to papasakosime kaip išvengti nemalonių pasekmių, kad nieko nereikėtų gydyti.

Šlaunų juostos – tai aksesuaras, kurio reikia jūsų šlaunims. Šlaunų juostų paskirtis – apsaugoti labiausiai besitrinančias šlaunų dalis. Įprastai šlaunų juosta būna pagaminta iš elastingos ir plačios medžiagos, kurią užsimovus ant šlaunų, būtent ji sugeria visą trintį ir neleidžia dirginti odos. Oda savo ruožtu gali pilnai kvėpuoti, nes įprastai šlaunų juostos gaminamos iš specialaus odos kvėpavimą užtikrinančio audinio.

Kaip išsirinkti šlaunų juostą?

Šlaunų juostą rinkitės pagal savo poreikius. Tiesą sakant – geriausia savo garderobe turėti kelis skirtingus šlaunų juostų stilius. Šlaunų juostos yra daugkartinio naudojimo ir nebijo skalbimo, tad viena juostų pora yra ilgalaikė investicija į sveikas šlaunis.

Klasikinę kūno spalvos juostą be rašto moterys renkasi dažniausiai. Tai – universaliausias variantas, kurio ant kūno beveik nesimato ir jį galima derinti su įvairaus tipo drabužiais. Jei laukia ypatinga proga ir norite, kad šlaunų juostos būtų kaip papildomas aprangos akcentas – rinkitės juostas su nėrinukais. Iš funkcinės pusės jos atlieka tą pačią funkciją, tačiau priedo dar prideda elegancijos. O kai kurių vyrų akimis – ir erotikos.

Renkantis juostą svarbu atkreipti dėmesį į pateiktą dydžių lentelę. Išsimatuokite savo šlaunis ir nusistatykite reikiamą juostų dydį. Atminkite, kad kūno sudėjimas ir šlaunų apimtis gali skirtis, tad nepulkite pirkti juostų pagal tai, kokio dydžio viršutinius drabužius nešiojate. Pirmiausia – išsimatuokite šlaunis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *