Kokia medžiaga yra geriausia apatiniam trikotažui?

Dauguma apatinių drabužių gamybai skirtų medžiagų yra maišytos su elastanu, kad produktas būtų elastingas ir geriau priglundantis. Taip pat apatiniam trikotažui būdinga turėti vidinį medvilnės sluoksnį, nepaisant iš kokios medžiagos yra pagamintas. Taip yra daroma tam, kad išvengti bakterijų dauginimosi.

Medvil

Natūrali medžiaga, kuri yra kvėpuojanti bei minkšta. Su medvilniniais apatiniais jaučiamės lyg su antra oda. Bet medvilnė lėtai džiūna, tad jeigu yra daug drėgmės, tarkime po sporto, audinys liks drėgnas ir galimas diskomforto pojūtis.

Dirbtiniai audiniai

Sintetika, tokia kaip poliesteris ir nailonas, yra paplitusi sporto drabužiuose, nes jie labai gerai sugeria drėgmę ir greitai išdžiūsta. Dėl šios priežasties šie audiniai idealiai tinka apatiniams drabužiams, ypač jei sportuojate. Apatiniai su nėriniais ar mikropluoštu taip pat dažniausiai yra gaminami iš sintetikos. Bet labai svarbu šiuos apatinius nusivilkti iš karto po sporto ar kitos intensyvų prakaitavimą skatinančios veiklos, kad būtų išvengta infekcijos ar dirginimo intymiose vietose

Šilkas

Tai rečiau naudojama medžiaga, kadangi yra prabangi. Bet šilkas yra natūralus pluoštas, tad jaučiasi prabangiai ir turi temperatūros reguliavimo bei drėgmės valdymo savybių.

Taip pat galite rasti apatinių drabužių, pagamintų iš išskirtinių medžiagų, tokių kaip vilna. Arba su papildomais privalumais, pavyzdžiui – papildomais sugeriamumo sluoksniais geresniam drėgmės sugerimui per mėnesines, arba figūrą formuojančiais apatiniais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *