Kaip išrinkti apatinius savo mylimajai?

Tinkamai parinkti apatiniai gali būti abipusė dovana – patogius ir gražius apatinius moteris mielai nešios, o štai vyras negalės jais atsigrožėti ant mylimos moters kūno. Ar verta investuoti į kokybiškus apatinius? Be abejo. O kaip tokius išrinkti? Tam mes ir esame bei tuojau jums padėsime.

Kaip išsrinkti tobulą apatinių dydį?

Jei nežinote savo antrosios pusės nešiojamų apatinių dydžio, lengviausias būdas būtų – patikrinkite jos namuose laikomus apatinius. Nors greičiausiai ant dalies jų dydžių etikečių jau nebus, ant labiau kasdienių apatinių jas dar galėsite rasti. Tačiau patikrą vykdykite atsakingai ir nesusidarykite bendro vaizdo vos iš vienos rastos etiketės, dydžiai dažnai skiriasi priklausomai nuo gamintojo, tad geriausia būtų rasti kuo įvairesnių apatinių su dydžių etiketėmis. Iš to galėsite susidaryti apytikslį vaizdą kokio dydžio apatinius jūsų antroji pusė renkasi.

Jei priėjimo prie antrosios pusės apatinių neturite arba jūsų santykiai dar yra tokioje stadijoje, kada mylimosios apatinių tikrinimas vardan dovanos dar atrodo kaip nepriimtinas dalykas, pasinaudokite parduotuvėse pateikiamomis dydžių lentelėmis. Būtų idealu, jei kokiu nors būdu pavyktu išmatuoti antrosios pusės klubų apimtį, šio parametro pilnai pakaktų tobulai parenkant apatinių dydį.

Jei nei vienas iš aukščiau išvardintų būdų nepavyko ir jūsų antroji pusė yra daugiau mažiau standartinio kūno sudėjimo, tiesiog rinkitės M dydį. Pasirinkus šį vidutinį apatinių dydį turėsite mažiausiai šansų prašauti pro šalį, o ir antroji pusė dėl galimai netinkamo dydžio negalės labai priekaištauti. Juk jūs tiesiog pasirinkote vidutinį dydį ir manote, kad jūsų mylimoji yra kaip nulietas modelis.

Kaip išrinkti apatinių stilių?

Kai jau nustatėte reikalingų apatinių dydį, pats laikas pamąstyti apie jų stilių. Pirmiausia, įvertinkite savo antrosios pusės asmenybę ir tai, kaip jaukiai būdama tik su apatiniais ji jaučiasi šalia jūsų. Jei mylimoji yra kukli arba kompleksuoja dėl savo kūno, nepirkite per daug drąsių, atvirų apatinių. Tokiu atveju vietoje kukliai kūną dengiančių stringų rinkitės kelnaites su nėrinukais, dalinai permatomomis vietomis medžiagoje. Taip ir jums bus gražu, ir antroji pusės jausis maloniai su patogiais ir ne per daug iššaukiančiais apatiniais.

Tačiau, jei antroji pusė šalia jūsų yra drąsi ir neturi visiškai jokių kompleksų – drąsiai eksperimentuokite. Nebijokite pirkti nekasdienių apatinių. Net jei tokie apatiniai ir netinkami kasdieniam nešiojimui, turėkite juos ypatingoms tik judviejų akimirkoms.

Kokios sudėties apatinius pirkti?

Auksinė taisyklė, jei galima rinktis apatinius su kuo daugiau medvilnės savo sudėtyje – tokius ir rinkitės. Patogius medvilninius apatinius antroji pusė mielai nešios net ir be ypatingos progos. O tuo pačiu nuolat prisimins kad tai jūs juos padovanojote.

Kaip išrinkti tobulą apatinių spalvą?

Vėlgi, geriausia būtų išanalizuoti antrosios pusės aprangą ir nustatyti kokia spalva joje dominuoja. Jei mylimoji nešioja tik neryškias spalvas, tai ir rinkitės saugų variantą bei pirkite baltos, juodos arba kūno spalvos apatinius. Jei perkate seksualius apatinius, visada galite rinktis ir raudoną spalvą.

Na, o ryškių spalvų apatinius arba apatinius su piešinėliais pirkite tik tokiu atveju, jei žinote, kad antroji pusė tokius mėgsta.

Svarbiausia! Dovanodamas apatinius negalvokite, kad atliekate kažkokį žygdarbį. Atminkite, kad gražūs apatiniai yra dovana ne tik jai, bet ir jums. Dovanokite taip, lyg tai būtų savaime suprantamas kasdienis dalykas, visai kaip padovanoti gėlių. Gražus gestas tikrai neliks nepastebėtas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *