Ką padovanoti merginai arba žmonai Kalėdų proga?

Išrinkti dovaną savo mylimajai kartais vyrui gali būti misija – neįmanoma. Atrodo, kad Ji turi viską, ko jai reikia, arba tiesiog nemokate skaityti ženklų – ko ji nori. Šiuo straipsniu pabandysime jums padėti Kalėdų proga pradžiuginti savo mylimą moterį taip, kad ji dar ilgai atsimintų jūsų dovaną ir jus patį.

Apyrankės

Žinoma, pradėkime nuo to, kas moterims tikrai patinka – papuošalų. Kiekviena moteris turi savo stilių ir jos vyras turėtų tai jausti. Vienoms patinka subtilios neryškios apyrankės ar kiti aksesuarai, kitoms patinka blizgūs ir akį traukiantys papuošalai. Apyrankę, arba dar geriau – apyrankių rinkinį, galite išrinkti atsižvelgę į tai, kokius kitus papuošalus jūsų moteris nešioja. Gavusi apyrankių rinkinį moteris galės nešioti jas visas kartu, arba po vieną.

Kaklo grandinėlė

Jei apyrankės nėra jūsų damos dalykas, galbūt jai patinka kaklo papuošalai? Renkantis kaklo grandinėlę įprastai didžiausias dėmesys turėtų būti skiriamas ne pačiai grandinėlei, o tam, kas ant jos pakabinta – amuletui. Dažnai galima labai lengvai sugalvoti kodėl vienas ar kitas simbolis amulete asocijuojasi būtent su jūsų moterimi.

Apatiniai

Jei jūsų moteris yra praktiška ir labiau vertina dovanas, kurias gali dėvėti kasdien, tuomet kaip variantą galite apsvarstyti apatinių dovanojimą. Su šia dovana galite išlošti tiek jūs, tiek ir jūsų antroji pusė. Išrinkęs gražius apatinius pradžiuginsite ne tik savo damą, bet ir pats mėgausitės tobulu jos kūnu.

Erotinė apranga

Jei mėgstate paįvairinti savo intymų gyvenimą naujais dalykais, jūsų mylimoji tikrai nesupyks, jei padovanosite jai seksualių erotinių drabužėlių. Iš esmės tai galbūt jums netgi didesnė dovana nei jai, nes būtent jūs ta apranga mėgausitės priešais savo akis.

Aksesuarai su drakono simboliu

2024-ieji pagal kinų horoskopą yra Žaliojo drakono metai. Tad kodėl gi nepadovanojus ko nors su drakono simbolika? Pavyzdžiui – apyrankę.

Malonios Kalėdinės smulkmenos

Kaip priedą prie pagrindinės dovanos nepamirškite ir malonių smulkmenų, kurios nustebintų jūsų antrąją pusę – pavyzdžiui mielų pakabukų su Kalėdiniais motyvais. Garantuojame, kad gavusi tokią dovanėlę moteris čia pat prie Kalėdų eglutės ja ir pasipuoš visų akivaizdoje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *